BangoZoltan89253  2016. október 30. 19:09  Direkt link
Az üzenetek menüpontott hol találom.
  Garfi50099  2016. június 19. 16:47  Direkt link
Hella! Új vagyok. Megtudhatom, hol lehet kapcsolatba lépni az érdeklődővel, vagy az árut kínálóval?
  [törölt felhasználó]  2015. december 04. 08:57  Direkt link
Kapom a negatív értékeléseket, mert vásároltak tőlem, csak éppen én nem tudok róla. Olvastam, hogy az Alkupiac mailben értesíti az eladót, ha valaki megvásárolt tőle egy árut. Sajnos, még nem kaptam ilyen értesítést, de még a vevőtől sem. Így nem találom értelmét az eladásnak, illetve az oldalon lévő árusításnak, hiszen nem célom a negatív vélemények gyűjtögetése, nem beszélve arról, hogy semmit nem tudok így eladni! Számomra áttekinthetetlen az oldal. Nincs egy olyan cím, hogy Üzenetek, csak kész tények elé állítanak, hogy értékeljem az eladást. Ez így senkinek sem fog menni!
  zolijoo  2015. július 02. 16:07  Direkt link
  bebice  2015. június 07. 10:48  Direkt link
Igen,hiába írunk itt válaszokat,ha ők nem kapják meg azt,ez így értelmetlen!
  tacsika  2014. december 20. 18:36  Direkt link
Hát, ahogy látom sehogy:( és választ se kapunk rá soha jeleztem itt a fórumon,hogy az alábbi linken írt válasz levélt nem lehet továbbítani ez két hete volt se választ nem kapok rá miért se hiba javítást az alkupiac szolgáltatás egyre rosszabb lesz!!!!!! Nem lehet a hozzászólásra válaszolni vegyék már észre kérem és javítsák !
  Imrebá  2014. július 30. 08:01  Direkt link
valaki írja meg nekem, hogy az érdeklődővel miként tudom felvenni a kapcsolatot?

Csak belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Lépj be vagy regisztrálj!