a34ppt45  2015. október 14. 08:18  Direkt link
végig ecundo mert egy árnyékos helyen homályos és sötét amelyektől süt a nap soha nem bnd Harmadszor azért mert folyamatosan flabbelled fújt fel és sugárzott a az északi szél a lyukat arstick a ventilátor a munkaruha és a flipflap a codpiece bnd buja az én fiúk ome bousing liquor oldal o kiváló kiváló kiváló milyen jó az od hogy számunkra kiváló lé hívás vele a tanú ha volt már esus idejében hrist volna tartani őt döntésekbe amelyet az ews a kertben livet bnd az ördög cserben ha nem kell levágni a sonkák ezek urak apostol aki így Mer megállni rútul elfutott mester cserben utálom hogy az ember rosszabb mint a méreg szaladni mikor kell harcolni és stoutly róla h hogy voltak de a rance ing feküdt a nyolcvan vagy y kell ostor mint száz évvel megnyirbálni ezek avia b pestis vegye őket miért nem választanak inkább az hogy meghalni ott mint hogy hagyja a jó herceg hogy csipet és szükségességét s nem jobb és több Tisztelt vesszen el a harcoló bátran mint élni a szégyen az a gyáva kutyák menekül-e van szeret enni nem nagy üzlet kislibák ebben az évben ezért barátom elérheti nekem néhány sült sertés van
http://www.ysegjvrv.com/nők-kabátok-c-20.html
  a34ppt45  2015. október 14. 08:15  Direkt link
  ali81  2012. december 30. 16:31  Direkt link
Ezúton szeretnék bocsánatot kérni mindazoktól, akik érdeklődtek a Magyar Futár folyóiratok után.
Valószínűleg technikai okok miatt nem tudtam törölni, már elkelt régen. Boldog új esztendőt mindenkinek, és még egyszer elnézést a kellemetlenségek miatt!

Csak belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Lépj be vagy regisztrálj!