BojarCassino68524  2016. február 15. 21:51  Direkt link
Vadonat új vagyok sziasztok! Kérdezném az üzemeltetőtől (csak nem találom), hogy ha cserélni szeretnék és választéknak felkínálom egy másik (cserebere) oldalra feltett termékeimet az oldal linkjének megadásával az szabálytalan-e?
  atakat  2014. október 23. 14:31  Direkt link
Keresem Bernard Corwell Az utolsó királyság című könyvét megvételre! Írj a grogerkati@gmail.com email címre!!!!
  aandrea  2012. november 22. 09:13  Direkt link
Egyáltalán működik ez az oldal?????????????
  hiszteria73  2012. november 14. 16:53  Direkt link
Én is új vagyok,és egy vásárlás kapcsán kerültem ide.
Nyilvánvalóan ez az oldal még új,és amiért én is elkezdek ide felpakolgatni az azért mert egyenlőre ingyenes.
Rég óta adok veszek a két vezető online piacon,de olyan pofátlan módon fizettetnek velünk,hogy vannak dolgok amiket nem érdemes oda feltenni mert szinte veszteséges.
A hanglemez,könyv és újság nem a legkelendőbb DE itt nagy előny,hogy felteszed ha valaki keresi a google kiadja.
Nem kell vacakolni az újraindítgatásokkal sem,hiszen lejár majd ha megveszi valaki.
Így ha ide töltesz fel nem vész el egy idő után,hogy aztán kezdhesd elölről.
Az oldalnak időt kell adni,majd kiforrja magát :)
Én amit ma feltettem már 12 en megnézték,igaz vásárlóm még nem akadt de lássuk be még csak 3 terméket tettem fel.
  maricsui  2012. november 12. 13:04  Direkt link
Üdvözlet mindenkinek!
Én új vagyok itt, és ugyanaz a kérdésem mindenkihez, hogy adott - e el valaki már valamit?
Nem sok terméket raktam eladásra, de csak megnézték, de vásárlás nem történt!
Van még kb. 160 db. bakelit lemezem, nagyon sokféle, zömében rock, és nagylemezek, de ha ez ilyen nyögvenyelősen megy, nem írok listát, csak az időm megy vele.
Aki gondolja, válaszoljon, üdv. mindenkinek, egy sorstárs
  aandrea  2012. október 04. 18:49  Direkt link
És adott el már valaki valamit itt????
  BBleriot  2012. június 25. 22:44  Direkt link
Vásárolt már egyáltalán Valaki valamit ezen az oldalon ???

Csak belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Lépj be vagy regisztrálj!