vezi1  2016. január 14. 07:31  Direkt link
A kereső sajnos nem működik rendesen, ill. hibás találatokat ad ki. Pl. antenna forgató keresőszóra 400 feletti találatot jelez, de abban minden van az antenna kábeltől a forgató ekéig, csak a keresett szó nincs. Az 5. oldalon pedig már 2012-es hirdetések vannak. Szóval ez így használhatatlan.
  [törölt felhasználó]  2015. július 09. 12:30  Direkt link

Július 2-án regisztráltam az oldalra. Bár ne tettem volna, mert ilyen slendriánul működő szolgáltatással ritkán találkoztam.
Először is regisztrációnál nem küldtek jelszót, csak a jelszó újraküldése funkció használatával kaptam meg.
Ezek után megvettem egy fix áras könyvet a books.hu-tól.
Kiküldték a megerősítő mailt az aukció megnyeréséről, melyben közölték az eladó elérhetőségét. Ezzel csak az alábbi problémák voltak:
1. A telefonszámon nem volt előfizető
2. A megadott Szentkirály utcai címről elköltöztek a Rózsa utcába
3. Miután ezt kiderítettem a cég weblapjáról, felhívtam őket a valós telefonszámukon, hogy egyeztessem az átvételt ( ezt azért kellett megtennem, mert a küldött levelemre a books.hu 5 nap alatt sem volt képes válaszolni...), mire közölték, hogy az oldalon levő könyvet már rég eladták.
Megkérdeztem, hogy akkor mégis mi a fenéért hirdetik, mire azt válaszolta az úriember, hogy az alkupiac nem frissíti rendesen az oldalt.

Komolytalan az egész Alkupiac, még a reklamáló levelemre sem válaszolt az ügyfélszolgálat.
  bozoj6  2012. szeptember 04. 12:29  Direkt link

Beérkező levelek
x

Zoltán Bors
8:28 (3 órája)

címzett: kispelinkovac
Alkupiaci bejegyzést olvasd már el!!!!!
.( megint"megnyertem 4500-zal amit főlé licitáltam . de Te még rátettél 5000 miért nem 5500??
májusban vevő voltam Jómfelárat közel 3000 számítottál. A lapon törölt felhasználó vagy .
Nem hagyom intézkedés Nékül bozoj6:@

Attila Barsi
10:44 (1 órája)

címzett: saját magam
Szeretném is ha intézkedne,mert akkor tudok én is csak intézkedni.Én íratkoztam ki,pont Ön végett,hogy ne kelljen majd a későbbiekben esetleg hasonló emberekkel ilyen esetek végett vitatkozni!Különben is minden feladásról elteszem a bizonylatot,és forintra pontosan kértem a vételárat.Ön kérte utánvéttel,eleve örülhet,hogy teljesítettem.Amikor én javasoltam a saját telefonköltségemen, az előreutalásos megoldást,ahol a postai díj mindössze 400.-Ft lett volna ,fel volt háborodva és zaklatásnak vette,melyet az "ALKUPIAC" portálján meg is írt.Különben is,ha ennyire elégedetlen volt velem,akkor vajon miért ismét tőlem próbált meg rendelni?Nagyon sok portál van még,ahol beszerezhető az ominózus termék,próbáljon meg ott valakitől vásárolni az Ön elképzelései szerint,vélhetőleg nem fogják teljesíteni a kérését!

2012. szeptember 4. 8:28 Zoltán Bors írta, :
  lezly  2012. június 03. 09:28  Direkt link
ás
Kiváló minőségű, nagy fényerejű,öntapadós LED szalag eladó,High Brightness 3528 SMD ledekkel,flexibilis, nagy sugárzási szögű.
IP33 12V 60 LED/méter (3528), 3 darabonként (5 cm) darabolható, csepp és porálló
-25 - +60 C ig mukodik. Egy tekercs 5 m, legkisebb vásárolható mennyiség 1 m.
1000 Ft/m. Én nem tudok olvasni? A legkissebb vásárolható mennyiség 1 azaz 1M/ 1000Ft.
  BBleriot  2012. február 27. 19:55  Direkt link
Gondoltam kipróbálom ezt az alkupiac nevű "dolgot".
Alkuajánlatot tettem 3-4 termékre, semmi nem történt,
sem egy üzenet, sem egy válasz, semmi !
Ez az oldal csak arra való, hogy az eladók ingyen hirdessék a termékeiket, egyébként egy kalap szar !!!

Csak belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Lépj be vagy regisztrálj!