Lia23  2016. február 08. 10:25  Direkt link
Üdv, ha módosítóm a hirdetésemen lévő termék árát, akkor mentés után, miért a a régi ár marad meg és nem változik semmi?????
  veddesvidd  2015. január 29. 01:20  Direkt link
Segítséget kérnék...
A Beállítások menüben a Termékadatlapnál, és a Felhasználói fiók szerkesztésénél sem jelenik meg a szövegszerkesztő grafikai eszköztár, és írni sem lehet egyik mezőbe sem.
SOS - rendszerprobléma...
  tacsika  2014. december 18. 10:21  Direkt link
Hahó nem lehet a a hozzászólás vagy az üzenetre válaszólni, hiába írok a mehet gomb megnyomása után az üzenetem nem megy el !!!!!!!!
  Kerekperec  2013. december 05. 09:28  Direkt link
Sziasztok, nekem a kérdésekre adott válaszaim töredéke jelenik meg. Ez természetes itt?
  doni15  2013. október 31. 22:04  Direkt link
Sziasztok!
Tök jó lenne, ha valaki válaszolna a feltett kérdésekre, panaszokra!!!!!!!!??????????
  doni15  2013. október 16. 20:34  Direkt link
Sziasztok!
Látom többen írják, hogy nem lehet képet feltölteni. Nekem pedig olyan problémám van, hogy a már korábban feltöltött képeim sorra tűnnek el a termék oldaláról. Tud esetleg segíteni valaki, hogy ezt mi okozza? Kép nélkül elég nehéz eladni bármit is. Volt olyan alkupiacos, aki gúnyos megjegyzést írt a termékemhez, amiért nem tudta megnézni a róla készült képet. Elég kellemetlen. Köszi
  henter  2013. július 14. 12:23  Direkt link
Nem sietik el a hiba kijavítását. Több gépem hirdetése is fut, amiket már máshol eladtam.
"Üzemelteti" ezt az oldalt egyáltalán valaki?
  henter  2013. június 19. 20:21  Direkt link
Sziasztok!

Meg tudná mondani valaki, hogy miért nem lehet inaktiválni semmit? Az összes gomb megfelelően működik, csak az inaktiválásra nem reagál, ha rá húzom az egeret, nem jelenik meg a link. Olyan, mintha nem lenne ott semmi.
  tamashoffmann78  2013. június 15. 10:36  Direkt link
Szevasztok! Most regisztráltam itt. Felraktam egy terméket, kitöltöttem mindent, a képeket is a folyamatjelző szerint feltöltötte, a végén kiírta, hogy minden oké, sikeres feltöltés. Leakarom ellenőrizni, hogy tényleg, de sehol semmi. Nem találom a saját eladó termékeim között, sem rákereséssel...szóval akkor most mi a sz.. van? Nem vagyok kezdő, és eddig ilyet még semelyik másik oldalon nem tapasztaltam.
  massa  2013. április 30. 09:03  Direkt link
Sziasztok!
Miért van az hogy nem tudok mégegy ruhacsomagot feltölteni? Szépen megcsinál mindent,, képeket is rak fel a befejezésre kattintok és nem jeleníti meg sehol sem :S
  agr11  2012. szeptember 29. 19:51  Direkt link
Sziasztok! Hogyan lehet válaszolni és én azt hol látom!
  moka11  2012. február 29. 04:30  Direkt link
már régóta nem lehet képeket fel tölteni ez által a potenciális vevő eladó jogosan kerüli el az oldalt ha az üzemeltetőt nem érdekli a kor ezen a hon lapon ne hirdessen senki van még sok hir hetési oldal ahol az ügyfél a fontos
  Catherine  2012. február 17. 17:54  Direkt link
A keresőbe beírom "tepsi". Kiírja, hogy 6 találalt van, de semmi nem látszik.
Beírtam "kerámia-bevonat", kiírja, hogy 806 találat, de megint nem látszik semmi.
MI T

Csak belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Lépj be vagy regisztrálj!