z-kata  2013. szeptember 24. 17:20  Direkt link
Hiába próbálom én is nem sikerül
  Nyíregyihasznált  2013. szeptember 09. 17:57  Direkt link
Én sem tudok képet feltölteni, pedig nem egyszer próbáltam!!!!
  JULCSI1970  2013. szeptember 09. 08:36  Direkt link
ISMÉT NEM LEHET KÉPEKET FELTÖLTENI!!!
HELP ME, PLEASE!!! JULCSI
  Roadster  2012. augusztus 08. 09:07  Direkt link
Próbáltam Explorer alatt, Firefox alatt, ugyanaz : NEM TUDOK FELTÖLTENI!!!... :-[[
Amikor a "Hopp, már készen is vagyunk!" oldalra jutok, akkor MIRE kellene nyomnom?!...
Lehet, hogy itt rontok el valamit?...
Én az "Eladó termékeim - Vissza a listához"-gombra nyomtam... Lehet ez a baj?...
  Roadster  2012. augusztus 08. 03:53  Direkt link
Július 7-én regisztráltam, azóta számtalanszor próbáltam feltölteni terméket (pl. ma is), de egyszer sem sikerült!... MIÉRT???...
Mindent szabályosan beírok, feltöltöm a fotókat, aztán eljutok a "Hopp, már készen is vagyunk!" oldalra, de a termékeim között NINCS feltöltött termék!...
Mit csinálok rosszul???... :-[[
Hiába írtam levelet az ügyfélszolgálatnak, nem kaptam választ!...
  streitman  2012. augusztus 06. 07:55  Direkt link
Sem tegnap, sem ma nem tudtam feltölteni.
Feltöltés elindul, kiírja, hogy feltöltődött de nem jelenik meg sehol!
Tegnap regisztráltam, 2 terméket sikerült feltölteni de a harmadik már nem sikerült.
Tud valaki segíteni?
  evapresent  2012. június 07. 10:28  Direkt link
Sem tegnap, sem ma nem tudtam feltölteni a CSV-t. Feltöltés elindul, kiírja, hogy feltöltődött a szerverre. Aztán jön egy felugró ablak, de nincs benne üzenet, csak OK-t lehet nyomni, aztán jön a hibaüzenet, hogy próbáljam mégegyszer...
Már azt sem tölti fel, amit korábban feltöltöttem (inaktiváltam az összes terméket és újra fel próbáltam tölteni), illetve a mintaként megadott file-t sem tölti fel, ugyanezek a hibák jönnek vissza.
Tud esetleg segíteni valaki?
  gutyi  2012. április 04. 22:09  Direkt link
Sziasztok kétszer is megprobáltam feltölteni egy terméket mindent kitöltötem és képet is raktam fel majd a végén kiirta hofy sikeres feltöltés de nincs a meghirdetet termék az eladásaim között kérlek segitsetek
  Tamyna010  2012. március 19. 14:38  Direkt link
Sziasztok! Remélem tud valaki segíteni! Nem tudok feltölteni egy angol nyelvi szettet, pedig eddig nem volt gond a feltöltéssel, mindent feltöltött az alkupiac! Ezt próbáltam többször is, hiába! Minden úgy töltök ki, ahogyan kell, de tanácstalan vagyok! Szerintetek mi lehet a gond? Köszönöm!
  z-kata  2011. december 30. 19:18  Direkt link
Szia Doni15 !Kaptunk mi egy körlevelet pontosan nem tudom mikor és abban is megírták,hogy az indulási ár nem 10% ról indul,hanem 50% ról.Amit szépen elölről kezdve teljesen az üres uj akcios sablonról indittunk az már az 50% indulási árral indul PL 1000ft az nem100 ft ról hanem 500ft rol indul. Amit ujra indittunk az sajnos a 10% ról. Én is hozzá fogtam és teljesen elölröl a meglévő akciokat másolom mentem fotokat másolom mentem és mint egy uj termék ismént feltölttöm,de rettenetesen sok idő ,de csak igy lehet ha nem akarom hogy 2hétig legyen fenn és ne 10% rúl induljon. Szia Kata
  doni15  2011. december 30. 18:44  Direkt link
Szia z-kata!
Most új dolgot írtál nekem. Hogyan lehet a terméket 50 %-ról indítani. Egyébként egyre több a gond az oldallal mióta ingyenes lett. Sokáig nem tudtam pl. alku szerinti sorrendbe rakni a termékeimet, most pedig percekig tartott mire egy terméknek módosítani tudtam az árát. Nem tudom mi történik, az ingyenesség a minőség rovására megy?
  z-kata  2011. december 30. 10:50  Direkt link
Szia Köszönöm hogy válaszoltál. Sajnos ott nem lehet csak pár napos inditással.ujra inditani és az ár is nem 50% ról hanem 10% ról indul. Kata
  doni15  2011. december 27. 23:47  Direkt link
Szia z-kata!
Sajnos nem kaptam választ én sem. Lehet, hogy az ünnepek miatt késnek. Az inaktívból viszont én tudok újra indítani. Én azzal probálkoztam, hogy az eladott termékből indítsak újat, onnét viszont az üres oldalt nyítja meg.
A fix árat pedig úgy tudom változtatni, hogy inaktívvá teszem és ha az inaktív terméknél megnyítom ott az újraindításnál felkínálja a lehetőségét a fix ár változtatásának. Remélem tudtam segíteni. Jó éjszakát.
  z-kata  2011. december 26. 11:15  Direkt link
A doni15 is hasonló kérdést tett fel de választ nem találok rá. Ahogy olvasom a levelét pont arról irt amiről én. doni15 ha olvasod levelem és sikerült valamit csinálnod légyszi írjál,mert ez igy nem okés ahogy most van, Sokkal jobb volt amikor egyik termékből lehetett a hasonlót inditani. Én töröltem az összes akcioim,mivel javitani szerettem volna rajtuk és ujra inditani,de igy maradnak az inaktiv akcioim között.Ennyi többlet munka már nem éri meg hogy ujra inditsam öket január 9-ig. Kata
  z-kata  2011. december 26. 11:08  Direkt link
Sziasztok. Olyan problémám van hogy ujra indittom a terméket ami ljár január 9-én. Mivel ezt nem szeretném próbálom az "uj termék ez alapján" funkciót,de ott egy olyan oldal jön fel,mintha egy teljesen új terméket szeretnék feltölteni,tiszta üres rublikák.Valamikor ez nem igy működött ,egyből tudtam ugyan azt az akciot inditani ,és lehetett rajta változtatni.Akkor most mondjuk ha több egy féle termék van azt nem lehet a régiről mint UJ TERMÉK EZ ALAPJÁN funkcióval feltölteni??Sajnos a fix árakat sem tudom változtatni .Kellemes ünnepeket,és várom válaszotokat Kata
  doni15  2011. december 13. 22:30  Direkt link
Tisztelt Adminok!
Időközben ismét találkoztam egy próblémával. Az eladó termékeim között nem tudok név szerint keresni. Beírom egy termék nevét, amiből esetleg több is van, de ennek ellenére egyet sem hozz ki pedig az adatlapján szereplő pontos nevet írom be. Mi lehet a hiba? Köszi
  doni15  2011. december 11. 20:31  Direkt link
Sziasztok!
Az új feltöltéssel kapcsolatban lenne két észrevételem:
- a régi abból a szempontból jobban tetszett, hogy volt arra lehetőség, hogy ha egy terméket eladtam, de újra fel akartam tölteni /több db esetén/, akkor nem kellett újra töltenem az adatlapot, csak rá kattintottem arra, hogy hasonlót szeretnék feltölteni és kihozta a termék adatait,
- a másik észrevétel: kitöltöm a szállítási és postázási feltételeket a 3. pontban, viszont amikor tovább lépek a képfeltöltés oldalára újra kéri ezeket az adatokat.
Köszi, hogy elolvassátok.
  Wicked  2011. december 10. 18:21  Direkt link
Sajnos hiába próbálok feltölteni (próbáltam 4 böngészővel is), de csak ezt a hibaüzenetet kapom...

Szerverhiba
A webhely problémába ütközött a(z) http://alkupiac.hu/felhasznalo/termekfeltoltes http://alkupiac.hu/felhasznalo/termekfeltoltes lekérése során. Lehetséges, hogy karbantartás miatt nem működik, vagy helytelenül van konfigurálva.
  pillango58  2011. augusztus 13. 13:54  Direkt link
Úgy látszik, csak egy reggeli átmeneti hiba volt, már minden rendben:)
R.
  pillango58  2011. augusztus 13. 09:11  Direkt link
Kedves Fiúk!
Miért nem tudok fotót feltölteni? Látszólag feltölti, kiírja a sablon szöveget, (hogy csak a teljes adatlap mentésével fog megjelenni), de mégsem jelenik. Mi a hiba?

Továbbá szeretném ajánlani/kérni, hogy a termékleírás ablakba lehessen linket beilleszteni!

palreni  2011. augusztus 11. 13:37  Direkt link
szeretnék feltölteni egy terméket kiválasztom hogy ruházat kiválasztom hogy nő és a 3választási lehetőséget fel sem adja viszotn a nélkül nem tudom aktiválni aterméket de mit tegyek ha bele se enged lépni abba részbe??????

Csak belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Lépj be vagy regisztrálj!