PaulAllens55345  2017. január 24. 12:02  Direkt link
Azt is a kínálat Önnek jó minőségű fájdalomcsillapítás gyógyszerek, mint a Xanax, Valium és még sok más. lépjen kapcsolatba velem pallens45@gmail.com
  marti94@citromail.hu  2016. szeptember 07. 17:55  Direkt link
Tisztelt Alkupiac! Kénytelen vagyok önökhöz fordulni.Megvettem egy eladótól 200 ezer forint értékben ékszereket amit 09.02,-án a megadott számlára átutaltam,azóta nem jött semmi, kértem az eladót ,hogy a postai feladást igazolja,de még a telefont sem veszi fel.azt irta,hogy már régen feladta.De se pénz, se ékszer nem érkezett ,a mai napig ott vannak az ékszerek az oldalon.köszönettel:marti94@citromail.hu
  magana1  2015. december 01. 14:18  Direkt link
Szeretném, ha minden boldog új hónap

Azt szeretnék, hogy az Ön észre, hogy az én hitel cég megkezdte ad ki karácsonyi kölcsönt. ha szüksége van egy kölcsön christmax ünnepségek és más típusú hitel kapcsolatba a cégem most a hitelkérelem
kapcsolattartó e-mail: patriotictrustfundinc@gmail.com
  magana1  2015. december 01. 14:18  Direkt link
Szeretném, ha minden boldog új hónap

Azt szeretnék, hogy az Ön észre, hogy az én hitel cég megkezdte ad ki karácsonyi kölcsönt. ha szüksége van egy kölcsön christmax ünnepségek és más típusú hitel kapcsolatba a cégem most a hitelkérelem
kapcsolattartó e-mail: patriotictrustfundinc@gmail.com
  safegate  2015. november 25. 12:07  Direkt link
Szüksége van egy sürgős hitel? Ha igen, kérjük forduljon hozzám több információt
Én is kínálnak karácsonyi hitelt megfizethető arány
kapcsolattartó e-mail: (safegateglobalfinancehome@gmail.com)
  safegate  2015. november 20. 10:14  Direkt link
Szüksége van egy kölcsönt, hogy fordítson le a tartozást, és elkezd egy új üzlet? Szüksége van karácsony hitel?
én cég kínál mindenféle hitelek egyéni és a vállalatok.
Kínálunk mind a kereskedelmi és magán hitelek.
További információért keressen minket a cég hivatalos e-mail: (safegateglobalfinancehome@gmail.com)
  safegate  2015. november 04. 18:20  Direkt link
Ezúton szeretnénk tájékoztatni a nyilvánosságot, hogy a SAFEGATE Global Finance Kezdolap jelenleg ad ki hitelt megfizetheto arány 3% -os éves kamat. Adunk egy minimális hitelösszeg 1,000.00 EUR, maximális összege 100,000,000.00 euró. Ha van szükségük a pénzügyek az üzleti tevékenység kiterjesztésére, mezogazdasági célú, az adósság visszafizetése és oktatási kölcsön akkor lehet nagy segítséget és támogatást Önnek. További érdeklodik a hitelprogram javasoljuk, hogy lépjen kapcsolatba a hivatalos e-mail alábbiak szerint:

vállalati e-mail: safegateglobalfinancehome@gmail.com
  alfaromeo820821  2015. május 27. 08:33  Direkt link
kmöszönöm a segítséget már megtaláltam :)
  szegevi  2015. május 27. 07:15  Direkt link
Inaktiv termékre katt.és ott felejánlja a lehetőségeket.
  szegevi  2015. május 27. 07:13  Direkt link
Inaktivál.
  alfaromeo820821  2015. május 26. 14:25  Direkt link
üdv hogy lehet letörölni feltöltött cuccot?
  Alkupiac Admin  2011. május 23. 17:23  Direkt link
Kedves jlaszlo1947, a választék bővítésére vonatkozik.
  jlaszlo1947  2011. május 14. 10:40  Direkt link
Tisztelt Csapat!
Az "új" termék feltöltése az áru állapotára vonatkozik ,
vagy a választék bővítésére?
Üdvözlettel:jlaszló 1947
  Szabó Károly  2011. április 16. 20:56  Direkt link
Sajnos nem élek örökké,nem tudom kivárni amig a hozzászólásom megjelenik.Érdekes módon az alku egyből elment.

Csak belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Lépj be vagy regisztrálj!