cronos  2014. május 05. 12:53  Direkt link
Üdv!

Miért van olyan eladó akinél az alku addig tart, még valaki megnyeri és utána elérhetetlen????!!!
Hihetetlen emberek vannak!!!
  Zsurrogo  2013. október 07. 11:45  Direkt link
Hosszú ideje még mindig nem jelentkezett az eladó...
Nem értem, akkor mi a fenének rakja fel a terméket???
Se e-mail címe, se tel.száma, úgyhogy sehogysem tudom vele felvenni a kapcsolatot. Negatívan értékelném, de nem tudom hol, hogyan kell az értékelést leadni.Semmi kapcsolatfelvételi lehetőséget nem találok az oldallal sem. Csak itt tudok írni, de erre meg nem kapok választ.
Szerintem egy nagy "humbug" ez az egész Alkupiac, valószínűleg törlöm a felhasználói fiókom, és minden ismerősömet le fogom beszélni, aki itt akar eladni, vagy vásárolni...
  Zsurrogo  2013. október 01. 11:16  Direkt link
Az eladó nem veszi fel velem a kapcsolatot, hiába teszek fel neki kérdéseket a termékkel kapcsolatban. meddig legyen még türelmem várni? Egyébként sürgős lett volna, de már mindegy...
  [törölt felhasználó]  2013. augusztus 13. 22:16  Direkt link
Tisztelt Admin! Érdeklődnék,hogy mi van akkor,ha a termék fönt van,de semmi reakció nem jön a kérdésekre?Az értékelései link alatt ott van,hogy tiltólistára ez most rá vonatkozik?Új vagyok még.....Köszönöm!
  Alkupiac Admin  2011. március 05. 23:05  Direkt link
Kedves Anikó,
jól tette, hogy feljelentette. Sajnos nem egy ember próbál ügyeskedni, legyen mindenki résen. Kérjük, küldje el az eladó adatait az ügyfélszolgálati e-mail címünkre és kizérjuk az oldalról.
  vassanikó  2011. február 25. 13:49  Direkt link
Vettem két terméket az eladó megadta a folyószámla számát és kérte az én címemet.Meg is adtam a címem a számlára átutaltam a vételárat ,de az eladó a mai napig nem küldte el a megvásárolt termékeket! Átverés ez az egész! Rendőrséghez fordultam ahol a mai napon fel is jelentettem az eladót. Köszönök mindent

Csak belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Lépj be vagy regisztrálj!