Eszterlanc58975  2016. február 21. 14:13  Direkt link
azt a Bavaria kávéskészletet keresem, ami a PORCELÁN-ok között van feltöltve, de sajnos 2016 január 06-án inaktívba került.
  bibbi  2014. január 29. 14:03  Direkt link
Figyelem!
Olyan megbízható személyeket,viszonteladókat keresek akik minőségi használt ruházattal és játékkal kereskednek,vagy szeretnének kereskedni..
jelige:megbízható nagyker..
Érd. bibi0905@gmail.com ; 06 30 5339120 ,
  zsuvaj  2013. szeptember 02. 13:30  Direkt link
Keresek, egy Derma Wand arcápoló készüléket, mert az enyém sajnos eltört. Ha van valakinek, szivesen megvenném. Tudjátok valamikor a Top Shop forgalmazta.
Várom a jelentkezést, hogy megkössük az üzletet.
Üdv: zsuvaj
Vagy hívj:/06/30 320 1813/
Írj: vbrumar.zsu@gmail.com email-címre
  methy  2012. szeptember 11. 16:48  Direkt link
FELHASZNÁLÓT KERESEK KAPOSVÁRRÓL:

Itt az alkupiacon - nem mostanában - egyezkedtünk valakivel olyanban,hogy én adnék ruhát, Ő mesekönyvet érte cserébe, de sajnos technikai okokból nem tudtam még megoldani a képeket,ill. a fuvart sem,ezért egyelőre ennyibe maradt - legalábbis én nem kaptam választ. Ha magadra ismersz,kérlek jelentkezz és bocsi a késedelmes jelentkezésért is,meg azért is,hogy elfelejtettem a felhasználó nevedet,de szeretném megkérdezni,hgoy aktuális-e még,mert nekem még a ruhák meg vannak és úgy néz ki, hogy hamarosan (még valószínű,hogy e hónapban vagy október elején várhatóan) kell mennem Kaposvárra. Rokonokkal megyek autóval részben - odáig busszal a tervek szerint, így akkor megoldhatnánk a cserét,ha kellenek még a ruhák.
Vagy megoldható az is,hogy leviszem és max.visszahozom,ami nem tetszik vagy esetleg más méret lenne. Helyszín,idő-egyeztetés még folyamatban van ügyintézést tekintve is,ill. Veled
e-mailben lehetséges. Annyi biztos, hogy munkanapokon és délelőtti órákban leszek Kaposvárott (kora délutánig történő várakozás megoldható lesz).Hivatali ügyintézések miatt kell mennünk, ezért nem jó a hétvége. Éva.
  gobelina31  2012. augusztus 20. 18:59  Direkt link
KERESEK! Avonos Ffion kék szinü nyakláncot, amely élég régi kollekcioja az avonnak. Szeretnék még vásárolni több, régebbi ékszereket is az AVON-tól! Köszönöm!
  joku49  2012. április 09. 09:09  Direkt link
Sürgősen keresek: Nissan Micra 1.5 HDi Visi... KEZELÉSI ÚTMUTATÓT!
Ha van valakinek, akkor írjon, vagy hívjon a 06-30-4726005
joku49@indamail.hu email címre!
  pempi  2011. február 20. 19:49  Direkt link
Sürgősen keresek egy beretta ciao 24 kw-os combi gázkazánt ha valakinek van akkor írjon.

Csak belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Lépj be vagy regisztrálj!